Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Деякі питання будівництва тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 жовтня 2019 р. N 890

Київ

Деякі питання будівництва тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Взяти до відома, що акціонерне товариство "Українська залізниця" здійснює на адміністративній межі Херсонської області будівництво тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення "Каланчак" і "Чонгар" та зон сервісного обслуговування перед ними (далі - контрольні пункти) в умовах особливих економічних та соціальних обставин, що виникли у зв'язку з необхідністю ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої тимчасовою окупацією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

3. Херсонській обласній державній адміністрації, Міністерству юстиції, Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру разом з відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити надання земельних ділянок у користування для будівництва та експлуатації контрольних пунктів.

4. Державній фіскальній службі, Державній митній службі, Адміністрації Державної прикордонної служби здійснити в межах відповідних бюджетних призначень придбання програмного забезпечення, технічних засобів, обладнання, комп'ютерної техніки для забезпечення роботи контрольних пунктів.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 жовтня 2019 р. N 890

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. Абзац четвертий пункту 2 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо підтримки реалізації державної політики у сфері транспорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. N 914 "Питання виконання Угоди про фінансування програми "Підтримка впровадження транспортної стратегії України" (Постанова N 914) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 67, ст. 2575; 2016 р., N 73, ст. 2456; 2018 р., N 61, ст. 2107, N 62, ст. 2149, N 75, ст. 2506; 2019 р., N 41, ст. 1442), викласти в такій редакції:

"Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів "Укрінтеравтосервіс", яке забезпечує розроблення та затвердження проектно-кошторисної документації для будівництва тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними, яка в подальшому передається АТ "Укрзалізниця" для виконання функції замовника такого будівництва;".

2. Пункт 10 Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. N 367 (Постанова N 367) (Офіційний вісник України, 2015 р., N 46, ст. 1485; 2018 р., N 16, ст. 2107), доповнити реченням такого змісту: "Замовником будівництва зазначених пунктів є АТ "Укрзалізниця", яке здійснює будівництво таких пунктів за рахунок власних коштів товариства в межах затвердженого в установленому порядку фінансового плану на 2019 рік.".

3. Доповнити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. N 406 (Постанова N 406) (Офіційний вісник України, 2017 р., N 49, ст. 1527), пунктом 24 такого змісту:

"24. Будівництво тимчасових контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію України/виїзду з неї для автомобільного сполучення та зон сервісного обслуговування перед ними.".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали