КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 квітня 2017 р. N 357-р

Київ

Деякі питання реформування державного банківського сектору

1. З метою реалізації положень Меморандуму про економічну та фінансову політику від 2 березня 2017 р. в рамках програми Міжнародного валютного фонду з розширеного фінансування (EFF) погодитися з пропозицією Міністерства фінансів щодо необхідності залучення міжнародно визнаної консалтингової компанії як радника для розроблення нової редакції засад стратегічного реформування державного банківського сектору, розглянутих на засіданні Кабінету Міністрів України 11 лютого 2016 року.

2. Міністерству фінансів разом з публічними акціонерними товариствами "Державний ощадний банк України" та "Державний експортно-імпортний банк України", публічним акціонерним товариством акціонерний банк "Укргазбанк" і публічним акціонерним товариством комерційний банк "Приватбанк" опрацювати питання та вжити заходів до відбору міжнародно визнаної консалтингової компанії та компенсації витрат на її залучення.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 67
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали