КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2011 р. N 1089

Київ

Деякі питання виконання пункту 327 Звіту Робочої групи з розгляду заявки України про вступ до Світової організації торгівлі

З метою забезпечення виконання зобов'язань України перед Світовою організацією торгівлі, що визначені пунктом 327 Звіту Робочої групи з розгляду заявки України про вступ до Світової організації торгівлі, Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Державній санітарно-епідеміологічній службі та Державній ветеринарній та фітосанітарній службі до прийняття згідно з частиною першою статті 8 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" відповідних рішень забезпечити застосування встановлених Комісією з Кодексу Аліментаріус нормативів щодо:

максимальних меж залишків пестицидів та ветеринарних препаратів для харчових продуктів;

рівнів включень або максимальних рівнів вмісту у харчових продуктах забруднюючих речовин, харчових добавок, допоміжних матеріалів для переробки.

2. Національній комісії з Кодексу аліментаріус забезпечити до 1 січня 2012 р. розміщення на своєму офіційному веб-сайті нормативів Комісії з Кодексу Аліментаріус, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

3. Установити, що у разі, коли Комісією з Кодексу Аліментаріус не встановлено нормативи, зазначені в пункті 1 цієї постанови, або такі нормативи встановлюють рівень захисту споживачів менший, ніж визначений національним законодавством, застосовуються нормативи, встановлені національним законодавством.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2012 року.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали