ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства охорони здоров'я України14.03.2011 N 142

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України6 червня 2011 р. за N 679/19417 

Критерії державної акредитації закладів охорони здоров'я

1. Ці Критерії встановлюють показники досягнення закладом охорони здоров'я (далі - заклад) стандартів державної акредитації при проведенні експертизи відповідності закладу зазначеним стандартам з метою подальшого визначення акредитаційної категорії або відмови в державній акредитації закладу.

2. Критерій - це показник, який обраховується у відсотках як співвідношення набраної закладом суми до максимально можливої суми балів при оцінюванні досягнення стандартів.

3. Згідно з набраним відсотковим критерієм відповідна акредитаційна комісія приймає рішення щодо віднесення закладу до відповідної категорії (друга, перша, вища) або про відмову в цьому.

4. Визначення акредитаційних категорій:  

Доступ до документа «Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2011 № 142 Критерії державної акредитації закладів охорони здоров'я» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали