Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН

Лабораторія, атестована на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу

юридична особа або фізична особа - підприємець, яка має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, передбачених Порядком проведення атестації робочих місць за умовами праці.

(Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров'я, Наказ "Про затвердження Порядку атестації лабораторій на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу" від 29.05.2018 N 784/1012 (Порядок N 784/1012))

...

 

Доступ до документа «Порядок Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства соціальної політики України від 29.05.2018 № 784/1012 Лабораторія, атестована на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали