МЕМОРАНДУМ
між Урядом України та Урядом Угорської Республіки про напрями розвитку економічних зв'язків та лібералізацію двосторонніх торговельно-економічних відносин

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 11.11.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 11.11.97

Уряд України та Уряд Угорської Республіки,

підтверджуючи важливість розвитку торговельно-економічних відносин між двома країнами та поступової лібералізації двосторонньої торгівлі,

виходячи з положень Договору про основи добросусідства та співробітництва між Україною та Угорською Республікою, який було підписано 6 грудня 1991 року у Києві, а також Угоди між Урядом України і Урядом Угорської Республіки про торговельно-економічне та науково-технічне співробітництво, укладеної 22 травня 1991 року у Будапешті,

спираючись на досвід виконання завдань, сформульованих у Меморандумі про напрями партнерства й співробітництва між Україною і Угорською Республікою у сфері торговельно-економічних зв'язків, який було підписано 8 грудня 1994 року у Будапешті,

визнають наступні напрямки подальшого розвитку двосторонніх відносин:

1. Укладенням підготовлених угод розширити правову базу економічного співробітництва і її поступовим удосконаленням забезпечити стабільні юридичні основи для підприємницької діяльності.

2. Продовжити розгляд можливостей лібералізації двосторонньої торгівлі і при цьому особливу увагу приділити:

- продовженню взаємного вивчення національних законодавств обох країн;

- проведенню порівняльного аналізу процесів економічних реформ та ринкового економічного законодавства в обох країнах;

- відповідності митно-тарифної системи, системи митного контролю, системи митної статистики стандартам ЄС;

- системі сертифікації походження продукції;

- механізму дії систем сертифікації продукції.

3. Надати пріоритетну увагу розвитку транспортних інфраструктур через обидві країни, що забезпечуватимуть конкурентоспроможність, обслуговування та безперебійність товарного й пасажирського обігу.

4. При розробці програм структурної перебудови економік країн і при розподілі державних коштів, передбачених на ці цілі, у взаємному співробітництві першочергову увагу приділяти використанню можливостей коопераційних зв'язків та проектам спільного виробництва і реалізації продукції.

5. Інтенсифікацією міжнародного співробітництва розширити систему комунікаційного і транскомунікаціного зв'язку між країнами, забезпечуючи все ширше задоволення інформаційних потреб підприємців.

6. Взаємодією організацій по розвитку торгівлі в обох країнах активізувати заохочувальну діяльність, забезпечуючи краще вивчення взаємних можливостей.

7. З урахуванням зазначених вище аспектів робочим групам експертів, діючих в рамках Українсько-Угорської Міжурядової Комісії з торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, продовжити свою роботу, координаторами якої з боку Української Сторони є Міністерство зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, з боку Угорської Сторони - Міністерство промисловості, торгівлі та туризму.

8. Після закінчення переговорів експертів відповідно до своїх інших міжнародних зобов'язань обговорити і визначити подальші завдання щодо лібералізації двосторонньої торгівлі.

Вчинено в м. Будапешті 11 листопада 1997 року в двох примірниках, кожний українською та угорською мовами, причому обидва тексти є автентичними.

 

За Уряд України

За Уряд Угорської Республіки

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали