МЕМОРАНДУМ
про співробітництво між Державною архівною службою України і Генеральною дирекцією Державних архівів Баварії

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 15.05.2012
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 15.05.2012

Державна архівна служба України і Генеральна дирекція Державних архівів Баварії (далі - Сторони),

бажаючи сприяти розвитку взаємного співробітництва,

домовились про таке:

Стаття 1

Сторони здійснюють двостороннє співробітництво в сфері архівної справи на основі принципів рівноправності та взаємної вигоди.

Стаття 2

Сторони здійснюють взаємний обмін інформацією про важливі заходи в архівній сфері: конференції, виставки, публікації тощо.

Стаття 3

Сторони здійснюють постійний обмін досвідом роботи у сфері архівної справи та впровадження сучасних технологій в роботу архівів, а також відповідними спеціалістами.

Стаття 4

Сторони домовляються проводити пошук у фондах своїх державних архівів документальних матеріалів з історії іншої Сторони і при необхідності здійснювати взаємний обмін копіями таких документів. Сторони погоджують між собою проведення спільних наукових досліджень, публікацій, історико-документальних виставок, спільних нарад та інших заходів. При цьому Сторони зобов'язуються використовувати отримані в рамках цього Меморандуму копії архівних документів від іншої Сторони виключно в науково-дослідних цілях, публікація документів можлива тільки після отримання письмової згоди Сторони, що зберігає оригінали документів з обов'язковим посиланням на місце зберігання оригіналів.

Стаття 5

Сторони погоджують правові, фінансові та організаційні питання співробітництва і вирішують їх із дотриманням відповідного національного законодавства держав Сторін. Виконання зобов'язань за Меморандумом залежить від наявних фінансових та інших ресурсів Сторін.

Стаття 6

Співробітництво в рамках цього Меморандуму не перешкоджатиме іншим формам співробітництва Сторін, що здійснюватимуться за взаємною згодою.

Стаття 7

Цей Меморандум набирає чинності з дати його підписання.

Здійснено в м. Києві "15" травня 2012 року в двох примірниках, кожний українською та німецькою мовами, причому обидва тексти мають однакову юридичну силу.

 

За Державну архівну
службу України

За Генеральну дирекцію
Державних архівів Баварії

Ольга Гінзбург

д-р Герхард Хетцер

Голова Державної
архівної служби України

директор Головного
Державного архіву Баварії

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали