МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Державним агентством рибного господарства України і Міністерством сільського господарства Ліванської Республіки

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.11.2011
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 25.11.2011

Державне агентство рибного господарства України і Міністерство сільського господарства Ліванської Республіки (далі - Сторони) з метою підтримання і сприяння співробітництву в галузі рибного господарства, а також співробітництву між підприємствами України та Ліванської Республіки у цій галузі, домовились про таке:

1. Сторони в межах своєї компетенції та відповідно до законодавства держав Сторін сприятимуть розвитку економічного, наукового та технічного співробітництва у галузі рибного господарства.

2. Сторони домовились співпрацювати за наступними напрямами:

- обмін інформацією стосовно експортних та імпортних можливостей держав Сторін;

- сприяння налагодженню контактів між підприємцями держав Сторін з метою можливого створення спільних підприємств рибної галузі;

- обмін технологіями вирощування, культивування та переробки водних живих ресурсів;

- обмін інформацією щодо програм навчання для іноземних студентів у навчальних закладах Сторін за рибогосподарськими спеціальностями.

Інші можливі напрями співпраці, що можуть бути визначені за згодою Сторін.

3. Співробітництво Сторін здійснюватиметься на підставі цього Меморандуму про взаєморозуміння, а також за результатами двосторонніх переговорів між Сторонами.

4. Цей Меморандум про взаєморозуміння укладається на невизначений термін і набирає чинності з дати його підписання. Будь-яка Сторона може припинити дію Меморандуму про взаєморозуміння, повідомивши про це іншу Сторону у письмовій формі не пізніше ніж за тридцять днів до дати припинення.

Вчинено у м. Бейрут, 25 листопада 2011 року у двох примірниках українською, арабською та англійською мовами, що мають однакову юридичну силу. У разі виникнення розбіжностей щодо тлумачення положень цього Меморандуму, переважну силу матиме текст англійською мовою.

 

За Державне агентство рибного
господарства України

За Міністерство сільського
господарства Ліванської Республіки

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали