Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики України та Міністерством сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки

МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Міністерством аграрної політики України та Міністерством сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 01.11.2010 р.
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ДЛЯ УКРАЇНИ: 01.11.2010 р.

З огляду на важливість розвитку наукового співробітництва між Міністерством аграрної політики України та Міністерством сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки (далі - Сторони) в сфері охорони сортів рослин між двома країнами.

Прагнучи створити між Сторонами взаємні відносини з технічних питань, розвитку трудових ресурсів для досягнення цілей цього Меморандуму,

Сторони домовляються про таке:

Стаття 1

1. Обмін інформацією стосовно охорони прав на сорти рослин.

2. Обмін інформацією щодо нових сортів рослин.

3. Заохочення охорони сортів рослин як відповідну винагороду для досліджень, здійснених з метою підтримки нових сортів рослин.

4. Співпраця обох сторін в організації спеціальних технічних курсів в дослідницьких центрах, університетах, відповідних установах, приватних підприємствах та інших організаціях, які працюють у цій сфері.

Стаття 2

1. Міністерство аграрної політики України має можливість звернутися з проханням до Міністерства сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки з метою участі та сприяння з питань програм співпраці з різними напрямками у сфері охорони сортів рослин.

2. Міністерство сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки має можливість звернутися з проханням до Міністерства аграрної політики України з метою участі та сприяння з питань програм співпраці з різними напрямками у сфері охорони сортів рослин

Стаття 3

Міністерство аграрної політики України та Міністерство сільського господарства та аграрних реформ Сирійської Арабської Республіки проводитимуть підготовку профільних фахівців шляхом проведення учбових заходів, організації семінарів та конференцій в Україні та Сирії з питань охорони сортів рослин, якщо дозволяють умови.

Стаття 4

В рамках цього Меморандуму Сторони домовилися про обмін копіями видань наукових журналів в сфері нових сортів рослин і їх захисту.

Стаття 5

На запит однієї зі Сторін, інша Сторона надає юридичне підтвердження, відповідно до якого нею було прийнято рішення.

Стаття 6

Сторони проводитимуть засідання за взаємною згодою.

Стаття 7

Витрати, пов'язані з виконанням цього Меморандуму, покриваються за власний рахунок Сторін.

Стаття 8

Зміни та доповнення до цього Меморандуму можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін.

Стаття 9

Сторони в будь-який час можуть припинити дію цього Меморандуму в односторонньому порядку шляхом письмового повідомлення за три місяці до припинення його дії.

Стаття 10

Все спілкування стосовно заходів щодо цього Меморандуму, здійснюватиметься письмово.

Стаття 11

Цей меморандум набирає чинності з дати його підписання і залишатиметься чинним протягом 5 років.

Вчинено у м. Києві 01 листопада 2010 року у двох примірниках, кожний українською, арабською та англійською мовами. Всі тексти є однаково автентичними. У разі виникнення розбіжностей при тлумаченні положень цієї Угоди переважну силу матиме текст англійською мовою.

 

За Міністерство аграрної
політики України
 

За Міністерство сільського
господарства та аграрних реформ
Сирійської Арабської Республіки
 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали