МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Урядом України і Урядом Мексиканських Сполучених Штатів щодо створення механізму консультацій з питань, що становлять взаємний інтерес

ДАТА ПІДПИСАННЯ: 25.09.97
ДАТА НАБРАННЯ ЧИННОСТІ: 25.09.97

Уряд України і Уряд Мексиканських Сполучених Штатів (далі - "Сторони"),

прагнучи зміцнити дружні відносини між народами двох держав, керуючись принципами Статуту Організації Об'єднаних Націй,

виходячи з того, що діалог і співробітництво є основними характеристиками зовнішньої політики двох держав,

беручи до уваги, що спільною метою двох держав є сприяння пошукові справедливого і надійного вирішення сучасних міжнародних проблем,

впевнені у важливості створення практичного та дієвого механізму консультацій з питань, що становлять взаємний інтерес,

домовились про таке:

1. Сторони проводитимуть зустрічі з періодичністю, яку вони вважатимуть доцільною, для консультацій із двосторонніх, регіональних та багатосторонніх питань, що становлять взаємний інтерес.

2. Консультації проводитимуться між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Мексики. Рівень, місце, терміни проведення та порядок денний консультацій визначатимуться заздалегідь дипломатичними каналами.

3. Сторони можуть створювати, за взаємною згодою, робочі групи або залучати фахівців на свій розсуд залежно від характеру тем, які обговорюватимуться.

4. Цей Меморандум про взаєморозуміння має на меті розширити вже існуючі форми зв'язків між Сторонами.

5. Цей Меморандум про взаєморозуміння набуває чинності з дня його підписання і діятиме протягом п'яти років. Дія Меморандуму буде автоматично продовжена на наступні п'ятирічні періоди, якщо жодна зі Сторін не повідомить іншу Сторону по дипломатичних каналах письмово за шість місяців до закінчення чергового терміну про своє рішення припинити його дію.

Вчинено в місті Мехіко 25 вересня 1997 року, в двох примірниках, кожний українською та іспанською мовами, при цьому обидва тексти є автентичними.

 

За Уряд України

За Уряд Мексиканських
Сполучених Штатів

(підпис)

(підпис)

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали