Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Питання Держгіртехнагляду УРСР

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 7 лютого 1977 р. N 61

Київ

Питання Держгіртехнагляду УРСР

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 10 червня 1982 року N 327)

Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Покласти на Держгіртехнагляд УРСР забезпечення контролю за додержанням правил, норм і інструкцій з техніки безпеки у газовому господарстві при будівництві і експлуатації газових мереж населених пунктів, комунальних, комунально-побутових підприємств та об'єктів у сільській місцевості.

У зв'язку з цим ліквідувати республіканську та обласні газотехнічні інспекції Міністерства житлово-комунального господарства УРСР.

2. Збільшити штатну чисельність центрального апарату Держгіртехнагляду УРСР на 6 одиниць і видатки на його утримання на 15,1 тис. крб., в тому числі на заробітку плату - 10,7 тис. крб., та штатну чисельність місцевих органів на 187 одиниць і видатки на їх утримання на 565 тис. крб., в тому числі на заробітну плату - 399 тис. карбованців.

Збільшити Міністерству житлово-комунального господарства УРСР на 1977 рік план платежів у бюджет з прибутку на 465 тис. карбованців.

3. Міністерству житлово-комунального господарства УРСР передати Держгіртехнагляду УРСР основні фонди обласних газотехнічних інспекцій за станом на 1 січня 1977 р. і фонд персональних надбавок до посадових окладів в сумі 50 карбованців.

4. Міністерству фінансів УРСР внести відповідні зміни в баланс доходів і видатків Міністерства житлово-комунального господарства УРСР на 1977 рік та профінансувати зазначені в пункті 2 цієї постанови витрати в сумі 580,1 тис. крб. за рахунок: асигнувань по республіканському бюджету на централізовані видатки по утриманню органів державного управління в сумі 15,1 тис. крб., додаткових доходів бюджету - 465 тис. крб. та коштів резервного фонду Ради Міністрів УРСР - 100 тис. карбованців.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Заст. Керуючого Справами
Ради Міністрів УРСР

Г. ЯРЕМЧУК


Інд. 21
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали