РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 3 серпня 1956 року N 916

Київ

Питання Міністерства юстиції Української РСР

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради Союзу РСР від 31 травня 1956 року "Про ліквідацію Міністерства юстиції СРСР" і постанови Ради Міністрів СРСР від 23 липня 1956 року N 991, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ

1. Зобов'язали Міністерство юстиції Української РСР /т. Глуха/:

а) прийняти Харківські 6-місячні курси колишнього Міністерства юстиції СРСР по перепідготовці юристів за станом на 1 липня 1956 року, з усіма штатами, асигнуваннями, інвентарем, транспортом на іншими матеріальними цінностями, капітальними вкладеннями і планами по будівництву, а також фондами на матеріали та устаткування, виділеними зазначеним курсам на 1956 рік.

З 1956/57 навчального року встановити контингент курсантів в кількості 75 осіб на один потік;

б) відповідно до пункту 4 постанови Ради Міністрів СРСР від 23 липня 1956 року N 991, одержати від Держекономкомісії СРСР фонди на матеріально-технічне постачання Міністерства юстиції УРСР на 1956 рік згідно з розподільчими відомостями, поданими колишнім Міністерством юстиції СРСР в Держекономкомісію СРСР.

2. В зв'язку з збільшенням обсягу роботи Міністерства юстиції Української РСР по розробці республіканського законодавства, а також роботи по систематизації та підготовці матеріалів по кодифікації законодавства, збільшити штат центрального апарату Міністерства юстиції Української РСР на 9 одиниць, згідно з додатком.

3. Міністерству фінансів Української РСР /т. Щетиніну/ внести в кошторис Міністерства юстиції Української РСР на 1956 рік зміни, що випливають із цієї постанови.

4. Довести до відома Міністерства юстиції УРСР і Верховного Суду Української РСР, що Рада Міністрів Союзу РСР постановою від 23 липня 1956 року N 991:

а) визнала доцільним зосередити ведення судової статистики по СРСР у Верховному Суді СРСР;

б) в зв'язку з покладенням на Верховний Суд СРСР ведення судової статистики по СРСР, передала Верховному Суду СРСР всі матеріали судової статистики, які були в колишньому Міністерстві юстиції СРСР;

в) передала Юридичній комісії при Раді Міністрів СРСР, всі архіви і законодавчі матеріали, зв'язані з проведенням роботи по систематизації та кодифікації чинного законодавства і з опрацюванням проектів, законів, а також бібліотеку колишнього міністерства юстиції СРСР.

Решту архівних матеріалів передано Міністерству юстиції РРФСР.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

Н. КАЛЬЧЕНКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

Я. СІРЧЕНКО

 

Додаток
до постанови Ради Міністрів УРСР
від 3 серпня 1956 року N 916

ПЕРЕЛІК
посад, які додатково вводяться в штатний розпис Міністерства юстиції Української РСР

Назва структурних підрозділів і посад

Кількість штатних одиниць

ВІДДІЛ КОДИФІКАЦІЇ

 

Старший консультант

2

Консультант

2

УПРАВЛІННЯ СУДОВИХ ОРГАНІВ

 

Старший ревізор

1

Ревізор

2

ВІДДІЛ КАДРІВ

 

Старший консультант

1

ВІДДІЛ АДВОКАТУРИ

 

Старший ревізор

1

Разом

9

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

Я. СІРЧЕНКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали