КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 липня 2017 р. N 476-р

Київ

Питання надання інформації з Державного реєстру актів цивільного стану громадян

1. Міністерству юстиції забезпечити передання інформації в електронному вигляді з Державного реєстру актів цивільного стану громадян:

про народження фізичної особи та смерть - Міністерству фінансів для виконання повноважень із здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства у частині проведення моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування і своєчасного та у повному обсязі отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування;

про смерть фізичної особи - Пенсійному фонду України для внесення її до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

2. Міністерству юстиції разом з Міністерством фінансів, Пенсійним фондом України відповідно визначити порядок передання інформації.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали