КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 квітня 2012 р. N 347

Київ

Питання надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання, об'єкти державної власності яких належать до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання, об'єкти державної власності яких належать до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, що додаються.

2. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання, об'єкти державної власності яких належать до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів, за умови виконання ними вимог, передбачених у затверджених цією постановою Порядку та умовах.

3. Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів разом з Міністерством фінансів передбачати під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік у межах відповідних бюджетних призначень видатки для обслуговування та погашення запозичень, здійснення інших платежів за запозиченнями, залученими під державні гарантії з метою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 квітня 2012 р. N 347


ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання, об'єкти державної власності яких належать до сфери управління Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів

1. Ці Порядок та умови регулюють відносини, пов'язані з наданням Кабінетом Міністрів України державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов'язань за запозиченнями суб'єктів господарювання - резидентів державного сектору економіки, об'єкти державної власності яких належать до сфери управління Укрєвроінфрапроекту (далі - позичальники), для фінансування зобов'язань, що виникають у зв'язку з виконанням завдань та здійсненням заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2010 р. N 357 (Постанова N 357) (Офіційний вісник України, 2010 р., N 39, ст. 1297) (далі - державні гарантії).

2. Державні гарантії надаються у межах загального обсягу, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), в обсязі, що не перевищує 2400000 тис. гривень.

3. Розпорядником коштів за зазначеними в пункті 1 цих Порядку та умов запозиченнями є Укрєвроінфрапроект, який щомісяця погоджує з Мінфіном план фінансування заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу за рахунок таких коштів.

4. Для надання державних гарантій позичальник подає Мінфіну такі документи:

1) проекти кредитних договорів/проспект емісії облігацій;

2) відомості про залучені позичальником запозичення разом з графіками їх погашення та обслуговування;

3) копію річного балансу за минулий рік з додатками та копію балансу на останню звітну дату.

5. До надання державних гарантій Мінфін та позичальник укладають договір про погашення заборгованості суб'єкта господарювання перед державою, які можуть виникнути у разі виконання нею гарантійних зобов'язань.




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали