КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 травня 2012 р. N 393

Київ

Питання надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань Державного агентства автомобільних доріг

Відповідно до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок та умови надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань Державного агентства автомобільних доріг, що додаються.

2. Уповноважити Міністра фінансів підписувати документи щодо надання державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань Державного агентства автомобільних доріг за умови виконання Агентством вимог, передбачених у затверджених цією постановою Порядку та умовах.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 травня 2012 р. N 393


ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання у 2012 році державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань Державного агентства автомобільних доріг

1. Ці Порядок та умови регулюють відносини, пов'язані з наданням Кабінетом Міністрів України державних гарантій для забезпечення виконання зобов'язань за внутрішніми та зовнішніми запозиченнями, що здійснюються Укравтодором (далі - державні гарантії).

2. Державні гарантії надаються у межах їх загального обсягу, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), за умови, що розмір зобов'язань за запозиченнями Укравтодору не перевищує 5,9 млрд. гривень.

3. Запозичення Укравтодору використовуються для фінансування об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування, в тому числі будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі, за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, і придбання дорожньої техніки та обладнання для дочірніх підприємств ПАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України".

4. Для надання державних гарантій за запозиченнями Укравтодор подає Мінфіну та Мінекономрозвитку з метою здійснення ідентифікації та оцінки ризиків, пов'язаних з реалізацією відповідного проекту, такі документи:

1) проекти кредитних договорів;

2) відомості про здійснення Укравтодором запозичень разом з графіками їх погашення та обслуговування;

3) техніко-економічний розрахунок (бізнес-план);

4) копію річного балансу за минулий рік з додатками та копію балансу на останню звітну дату з відміткою органу Казначейства.

5. Мінфін після надходження документів, зазначених у пункті 4 цих Порядку та умов, укладає з Укравтодором договір про погашення заборгованості Укравтодору перед державою за виконання гарантійних зобов'язань, в якому передбачається, зокрема, обов'язок Укравтодору:

1) відшкодовувати витрати державного бюджету, пов'язані з виконанням гарантійних зобов'язань;

2) сплачувати пеню за кожний прострочений день відшкодування зазначених витрат;

3) надати Мінфіну право на договірне списання банком коштів з рахунків Укравтодору на користь Мінфіну;

4) подавати Мінфіну інформацію, необхідну для проведення моніторингу спроможності Укравтодору виконувати зобов'язання за запозиченнями;

5) погоджувати з Мінфіном видатки на будівництво, реконструкцію та ремонт автомобільних доріг загального користування у разі недостатності коштів для внесення чергового платежу за кредитами або наявності простроченої заборгованості за кредитами, наданими під державні гарантії, чи заборгованості з відшкодування витрат державного бюджету, пов'язаних з виконанням державою гарантійних зобов'язань.

6. Вибір кредиторів, які надають Укравтодору кредити під державні гарантії, а також вибір юридичних радників, які надають Укравтодору юридичні послуги, пов'язані з виконанням зобов'язань за взятими під державні гарантії кредитами, здійснюється в установленому законом порядку.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали