КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 листопада 2011 р. N 1114-р

Київ

Питання управління Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства об'єктами державної власності

1. У зв'язку з реорганізацією Міністерства регіонального розвитку та будівництва і Міністерства з питань житлово-комунального господарства віднести до сфери управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства цілісні майнові комплекси державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком 1.

2. Установити, що Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства здійснює повноваження з управління корпоративними правами держави щодо акціонерних товариств за переліком згідно з додатком 2.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження Кабінету...

 

Доступ до документа «Перелік Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 № 1114-р Питання управління Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства об'єктами державної власності» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали