МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

06.04.2012

м. Київ

N 101


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 квітня 2012 р. за N 625/20938

Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Міністерстві закордонних справ України

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011)

НАКАЗУЮ:

1. Установити, що Міністерство закордонних справ України (далі - МЗС України):

1.1 є розпорядником публічної інформації, якою володіє МЗС України, зокрема інформації, яка отримана або створена в процесі здійснення МЗС України своїх повноважень та яка перебуває у володінні МЗС України;

1.2 не є розпорядником публічної інформації за запитами на інформацію:

стосовно інформації інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій;

стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

2. Визначити Департамент інформаційної політики спеціальним структурним підрозділом, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, розпорядником якої є МЗС України.

3. Структурним підрозділам МЗС України відповідно до компетенції забезпечувати:

опрацювання, облік та оперативне надання у визначені терміни достовірної, точної та повної інформації за запитами на публічну інформацію, що надходять від фізичних та юридичних осіб, об'єднань громадян без статусу юридичної особи;

оперативний контроль за актуальністю інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті МЗС України, підготовку та надання Департаменту інформаційної політики відповідних матеріалів для розміщення на офіційному веб-сайті МЗС України та їх оновлення.

4. Відповідальними за виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011), цього наказу, а також за своєчасне надання інформації для офіційного оприлюднення та за запитами є керівники структурних підрозділів МЗС України, представництв МЗС України на території України, закордонних дипломатичних установ України.

5. Керівникам структурних підрозділів МЗС України, представництв МЗС України на території України, закордонних дипломатичних установ України вжити заходів щодо безумовного виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та Указу Президента України від 05 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" (Указ N 547/2011).

6. Управлінню генерального секретаріату довести цей наказ до відома заступників Міністра, керівників структурних підрозділів МЗС України, представництв МЗС України на території України, закордонних дипломатичних установ України.

7. Департаменту інформаційної політики забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

8. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра закордонних справ України Р. М. Демченка.

 

Т. в. о. Міністра

Р. М. Демченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали