ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України05.10.2011 N 646 (Порядок N 646)

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
7 грудня 2011 р. за N 1417/20155

Порядок розміщення та розрахунок кількості бригад швидкої медичної допомоги

1. Цей Порядок визначає механізм розміщення бригад швидкої медичної допомоги (далі - Бригада) та встановлює співвідношення між Бригадами різних типів.

2. Бригада є функціональною одиницею Служби швидкої медичної допомоги Територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (далі - Центр) та розміщується на підстанції, у пунктах постійного або тимчасового базування. Місця розміщення підстанцій, пунктів постійного або тимчасового базування на підпорядкованій території визначаються з урахуванням необхідності виконання нормативу прибуття Бригад до пацієнта у строк не більше ніж 20 хвилин.

3. За кадровим складом та покладеними на них функціями Бригади поділяються на лікарські та фельдшерські.

4. Наявні лікарські бригади (загальнолікарські, спеціалізовані лікарські) перепрофілюються у лікарські бригади інтенсивного лікування, що передбачає проходження лікарями бригад спеціалізації за напрямом "Медицина невідкладних станів".

5. Співвідношення кількості лікарських бригад інтенсивного лікування та фельдшерських встановлюється з розрахунку не менше однієї лікарської бригади на дві фельдшерські з урахуванням наявності відповідних медичних кадрів.

 

Директор Департаменту
лікувально-профілактичної допомоги

М. К. Хобзей

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали