Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Національного агентства України з питань державної служби19 липня 2019 р. N 132-19

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
13 серпня 2019 р. за N 913/33884

Порядок
відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються НАДС за запитом на інформацію.

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли НАДС є належним розпорядником інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

особі у разі надання інформації про неї;

якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

щодо інформації, що становить суспільний інтерес.

4. Задоволення запиту на інформацію, який передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, здійснюється після відшкодування запитувачем фактичних витрат на копіювання або друк.

5. Розмір відшкодування витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається Департаментом фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення.

6. Структурний підрозділ апарату НАДС, в якому знаходиться запитувана інформація, у разі потреби здійснення копіювання або друку документів за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок подає заявку на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі - Заявка), за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку до Департаменту фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення.

Одночасно копія Заявки передається до структурного підрозділу апарату НАДС, до компетенції якого належать питання забезпечення доступу до публічної інформації (далі - відповідальний структурний підрозділ).

7. На підставі отриманої Заявки Департамент фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення протягом одного робочого дня виписує рахунок для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (далі - Рахунок), за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку і передає його відповідальному структурному підрозділу для направлення запитувачу інформації в установлений законом строк.

8. Оплата Рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

9. Не пізніше наступного робочого дня після надходження від запитувача інформації коштів на реєстраційний рахунок НАДС Департамент фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення передає структурному підрозділу апарату НАДС, в якому знаходиться запитувана інформація, копію виписки з реєстраційного рахунку, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою Департаменту фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення, з проставленням її прізвища, імені, по батькові та поточної дати.

Після підтвердження факту оплати структурний підрозділ апарату НАДС, в якому знаходиться запитувана інформація, невідкладно передає відповідальному структурному підрозділу копії запитуваних документів для направлення їх запитувачу.

10. Копії запитуваних документів надаються упродовж трьох робочих днів після підтвердження факту повної оплати Рахунка.

11. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунка.

 

Начальник Управління стратегічного
планування та аналізу політики

Г. Балковенко

 

Додаток 1
до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС
(пункт 6)

Департамент фінансів, бухгалтерського обліку та ресурсного забезпечення

ЗАЯВКА N ____
від "___" 20__ року
на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

_______
(назва документа)

_________
(назва структурного підрозділу, у якому знаходиться запитувана інформація)

Прізвище та ініціали запитувача - фізичної особи, найменування запитувача - юридичної особи або об'єднання громадян, що не має статусу юридичної особи

 

Послуга, що надається

Кількість сторінок

Копіювання або друк копій документів формату A4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

Копіювання або друк копій документів формату A3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

 

Виконавець

 

 

__________
(посада)


(підпис)

__
(П. І. Б.)

Керівник структурного підрозділу,
в якому знаходиться запитувана інформація

 

 

__________
(посада)


(підпис)

__
(П. І. Б.)

 

Додаток 2
до Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НАДС
(пункт 7)

 

Надавач послуг - НАДС

Реєстраційний рахунок ___________

МФО банку _________

Код за ЄДРПОУ _____

 

Платник

РАХУНОК N _______
від "___" 20__ року
для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

_____
(назва документа)

Найменування послуги

Вартість виготовлення 1 сторінки, грн

Кількість сторінок

Сума, грн (без ПДВ)

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

 

 

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

 

 

 

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

 

 

 

РАЗОМ

 

 

 

Усього до сплати __________
                                                                                                               (сума словами)

__ грн ________ коп.

Виконавець

 

 

_________
(посада)


(підпис)

___
(П. І. Б.)

Примітка.

Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з 11 сторінки.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали