Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Порядок внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам

 

 Порядок внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам

1. Цей Порядок визначає механізм внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам (далі - сертифікат).

Дія цього Порядку поширюється на фізичних осіб (далі - забудовник), які до 31 грудня 2010 р. подали заяву про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених у період з 5 серпня 1992 р. до 1 січня 2008 р. без дозволу на виконання будівельних робіт.

2. Плата за видачу сертифіката вноситься забудовником у розмірах, визначених у додатку, шляхом перерахування коштів через банківські установи та/або відділення поштового зв'язку.

Підтвердженням внесення плати за видачу сертифіката є платіжне доручення з позначкою про дату проведення платежу або касовий документ установи банку чи відділення поштового зв'язку, які прийняли платіж.

Відповідальність за правильність визначення суми платежу несе забудовник.

Кошти, одержані як плата за видачу сертифіката, зараховуються на спеціальний рахунок Держархбудінспекції, відкритий в органі Державного казначейства.

3. Сертифікат видається забудовникові після внесення в повному обсязі плати за його видачу.

У разі прийняття рішення про відмову у видачі сертифіката плата не справляється.

4. Контроль за обліком коштів, одержаних за видачу сертифікатів, їх цільовим використанням, правильністю застосування розміру плати за надання зазначених послуг здійснюють у межах своїх повноважень органи, на які згідно із законодавством покладені такі функції.

Додаток

до Порядку

РОЗМІРИ

плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам

Тип об'єкта, що приймається в експлуатацію

Розмір плати за видачу сертифіката*, мінімальної заробітної плати

1. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею до 200 кв. метрів включно, кількість надземних поверхів, яких не перевищує двох, з господарськими спорудами і будівлями загальною площею до 100 кв. метрів включно

0,1

2. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею до 350 кв. метрів включно з господарськими спорудами і будівлями загальною площею до 150 кв. метрів включно

0,3

3. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею більш як 350 кв. метрів з господарськими спорудами і будівлями

0,6

____________

* Розміри плати за видачу сертифіката визначено відповідно до типу об'єкта, що приймається в експлуатацію, та з урахуванням витрат, пов'язаних з розглядом та аналізом працівниками інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю, поданих документів, оформленням та видачею сертифіката, у тому числі витрат на енергоносії та оренду приміщень.

____________

Постанова від 21 жовтня 2009 р. N 1206

Кабінет Міністрів України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали