ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерства охорони здоров'я України16.09.2011 N 595 (Наказ N 595)

Зареєстрованов Міністерстві юстиції України10 жовтня 2011 р. за N 1166/19904

ПОРЯДОКзабезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного в Україні

I. Загальні положення

1. Цей Порядок установлює належні умови зберігання, транспортування, приймання та обліку вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного, що потребують особливих температурних умов (далі - "холодовий ланцюг").

2. Цей Порядок поширюються на всі вакцини, анатоксини та алерген туберкульозний, які потребують умов дотримання "холодового ланцюга", що ввозяться або виробляються в Україні суб'єктами господарювання незалежно від підпорядкування та форм власності.

"Холодовий ланцюг" - безпе...

 

Доступ до документа «Порядок Міністерства охорони здоров'я України від 16.09.2011 № 595 Порядок забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного в Україні» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали