НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 14 червня 2012 року N 746

м. Київ

Про алгоритм перерахування коштів

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" від 12.04.2012 N 4647-VI, Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), пункту 16 Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.06.2012 N 517 (Постанова N 517), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Установити алгоритм розподілу коштів, згідно з яким кошти, які надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом за електричну енергію, за умови додаткового зазначення у графі "Призначення платежу": "Стаття 23 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), номер і дата договору про організацію взаєморозрахунків", уповноважений банк перераховує відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків, підписаного всіма учасниками цих розрахунків, у тому числі постачальником електричної енергії за регульованим тарифом та ДП "Енергоринок".

2. Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії України перераховує кошти, які надійшли відповідно до пункту 1 цієї постанови, виробникам електричної енергії відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали