НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2011 року N 119

м. Київ

Про алгоритм перерахування коштів

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України кошти, що надійдуть із поточного рахунку ПАТ "Полтаваобленерго" на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії як оплата електричної енергії, купованої на Оптовому ринку електричної енергії України у розрахунковому місяці, за умови додаткового визначення у графі "Призначення платежу": "постанова НКРЕ від 28.12.2011 N 119" перерахувати на поточний рахунок ПАТ "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) як оплату електричної енергії, купованої ДП "Енергоринок" у ПАТ "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) у цьому ж розрахунковому місяці.

2. Установити, що сума коштів, яка нарахована ПАТ "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) відповідно до пункту 1 цієї постанови, та коштів, нарахованих ПАТ "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) за товарну продукцію цього розрахункового місяця згідно з алгоритмом розподілу коштів з поточного рахунка із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, не повинна перевищувати 70 % прогнозованої товарної продукції ПАТ "Полтаваобленерго" (Кременчуцька ТЕЦ) цього розрахункового місяця.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали