Додаткова копія: Про алгоритм розподілу коштів

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 4 жовтня 2018 року N 1161

м. Київ

Про алгоритм розподілу коштів

Відповідно до статей 15, 151 Закону України "Про електроенергетику", статті 17 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), статті 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (Закон N 2246-VIII) та пункту 4 розділу II Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії" (Закон N 1730-VIII), ураховуючи положення Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року N 110 (Постанова N 110), лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24 вересня 2018 року N 7/10.2/9653-18, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Установити алгоритм розподілу коштів, згідно з яким кошти, які надійдуть на додаткові поточні рахунки із спеціальним режимом використання енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, за умови додаткового зазначення у графі "Призначення платежу": "статті 21 Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" (Закон N 2246-VIII) або "субвенція, що надається із спеціального фонду державного бюджету відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. N 110 (Постанова N 110)", а також дати укладення і номера договору, уповноважений банк перераховує відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків, підписаного всіма учасниками цих розрахунків, у тому числі енергопостачальником, що здійснює господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та ДП "Енергоринок".

2. Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії України перераховує кошти, які надійшли відповідно до пункту 1 цієї постанови, відповідно до договору про організацію взаєморозрахунків.

3. Ця постанова діє до 30 листопада 2018 року (включно).

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали