ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОСТАНОВА

від 5 березня 1924 р.

Харків

Про амністію в день роковин Міжнароднього Дня Робітниць 8-го березня 1924 р.

Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету від 31 травня 1924 року (Постанова)

Відповідно до постанови ЦВК ССРР від 22-го лютого 1924 року, Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет постановив:

1. Утворити в Губцентрах Комісію в складі: Губпрокурора (Голова Комісії), Гол. Губсуду, Зав. Губжінвідділу, Нач. Губвідділу ДПК і нач. Губмісцпозволі, і покласти на їх: умовне звільнення з під варти всіх засуджених жінок робітниць, селянок і робітничих жінок, що до 8-го березня відбули найменше половину кари, як що нема побоювань, що вони можуть скоїти нові злочини.

2. Надати тим самим комісіям право умовно звільняти вищезазначені категорії жінок і до відбуття ними термінів покарання, згаданих в п. 1 цієї постанови, коли комісія одноголосно висловиться, що немає підстав до побоювань, що воні скоять нови злочини.

3. Всім судовим установам і адміністраційним органам, коли ухвалюється постанову про те чи инше покарання жінок вищезазначених категорій, що скоїли злочини чи провини до 8-го березня 1924 року, надати право зменшувати термін покарання на половину.

4. В округах роботу що-до переведення амністії покласти на Комісії, які утворюється в складі: Окрпрокурора (Голова Коміссії), Уповноваженого Губсуду, Зав. Окржінвідділу, Уповноваженого Губвідділу ДПК і Нач. Буд. примусової праці.


5. Працю комісії по пристосуванню цієї амністії закінчити не пізніше від 15 червня б. року. (Постанова)

(арт. 5 у редакції постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету від 31.05.24 р.) (Постанова)

6. Надати Народньому Комісаріятові Юстиції право видати інструкцію щодо застосовання цієї постанови.

7. Цю постанову вводиться телеграфом.

 

За Голову Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету
Член Президії

А. МЕДВЕДІВ

Секретар ВУЦВК

А. БУЦЕНКО

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали