НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 17 січня 2012 року N 21

Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих заявником до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку, затверджених рішенням Комісії від 23.06.2006 за N 432 (зі змінами), наказую:

1. Анулювати копію ліцензії серії АВ N 581023 від 16.02.2011, видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "УКРАЇНСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ БАНК" (04053, м. Київ, вулиця Смирнова-Ласточкіна, будинок 10-а; ідентифікаційний код юридичної особи 05839888) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме діяльності з ведення реєстру власників іменних цінних паперів: Дрогобицькою філією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ БАНК" (місцезнаходження філії: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 26; ідентифікаційний код філії 19336808), на підставі заяви про анулювання відповідної копії ліцензії.

2. Управлінню із забезпечення діяльності Голови Комісії, організації роботи засідань Комісії та міжнародних зв'язків (Н. Піскун) забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про анулювання відповідної копії ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

3. Управлінню ліцензування діяльності професійних учасників ринку цінних паперів (І. Устенко) забезпечити внесення запису про анулювання відповідної копії ліцензії до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату О. Сахнацьку.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали