Додаткова копія: Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 13 березня 2012 року N 210

Про анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на ринку цінних паперів

За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на анулювання копії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів, відповідно до Порядку зупинення дії та анулювання ліцензії на окремі види професійної діяльності на фондовому ринку, затвердженого рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку 23.06.2006 р. за N 432 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.08.2006 за N 976/12850 (із змінами), наказую:

1. Анулювати копію ліцензії серії АГ N 580077 від 30.12.2011, видану ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ХРЕЩАТИК" (01001, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 8-а: ідентифікаційний код юридичної особи 19364259) на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - депозитарної діяльності, а саме депозитарної діяльності зберігача цінних паперів Тернопільською філією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ХРЕЩАТИК" (місцезнаходження філії: 46001, м. Тернопіль, вул. Івана Франка, 23), на підставі заяви про анулювання копії ліцензії у зв'язку з припиненням професійної діяльності філії шляхом її реорганізації.

2. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій забезпечити повідомлення в засобах масової інформації про анулювання відповідної копії ліцензії вказаному суб'єкту господарської діяльності.

3. Департаменту регулювання депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійною реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали