Додаткова копія: Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЛАЙФ ФАКТОРИНГ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2018 р. N 1414

Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЛАЙФ ФАКТОРИНГ"

Відповідно до пункту 10 частини другої статті 16 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. У зв'язку з несплатою за видачу ліцензій, відповідно до частини другої статті 14 Закону (Закон N 222-VIII), анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЛАЙФ ФАКТОРИНГ" (місцезнаходження: 01001, місто Київ, вулиця Грушевського, будинок 10, кімната 212; код за ЄДРПОУ: 41041174) (далі - Товариство) ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), а саме на: надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту; надання послуг з факторингу; надання гарантій та поручительств; надання послуг з фінансового лізингу, видані відповідно до розпорядження Нацкомфінпослуг від 10.07.2018 N 1204 (Розпорядження N 1204).

2. Департаменту регулювання та нагляду за фінансовими компаніями забезпечити внесення інформації про анулювання ліцензій Товариству до Державного реєстру фінансових установ.

3. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного робочого дня після прийняття рішення.

4. Розпорядження набирає чинності через тиждень з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Залєтова О. М.

 

В. о. Голови Комісії

О. Максимчук

 

Протокол засідання Комісії
від 09 серпня 2018 р. N 69
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали