Додаткова копія: Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), виданих ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.01.2019 р. N 125

Про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), виданих ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС"

За результатами розгляду заяви ТОВАРИСТВА З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) від 22.01.2019 N 011 (вх. N П 140 від 22.01.2019) (далі - Заява), відповідно до частини першої (Закон N 222-VIII), абзацу першого пункту 1 частини другої, (Закон N 222-VIII) абзацу другого частини четвертої (Закон N 222-VIII), частини сьомої статті 16 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070 (Положення N 1070/2011), Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 (Положення N 1070/2011), враховуючи Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 N 913 (Постанова N 913), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МАКРОС" (код за ЄДРПОУ 40372186; місцезнаходження: 49066, м. Дніпро, вулиця Козака Мамая, будинок 30) на підставі Заяви, ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) у частині проведення таких видів страхування:

добровільного страхування від нещасних випадків;

добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);

добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного);

добровільного страхування майна (крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу (вантажобагажу));

добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;

добровільного страхування залізничного транспорту;

добровільного страхування водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту);

добровільного страхування відповідальності власників повітряного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);

добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);

добровільного страхування повітряного транспорту;

добровільного страхування фінансових ризиків;

добровільного страхування відповідальності перед третіми особами (крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника));

добровільного страхування медичних витрат;

добровільного страхування сільськогосподарської продукції;

добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров'я);

добровільного страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту), -

що видані відповідно до розпоряджень Нацкомфінпослуг від 05.07.2016 N 1489 (Розпорядження N 1489), від 05.12.2017 N 4411 (Розпорядження N 4411) та від 21.12.2017 N 4630 (Розпорядження N 4630).

2. Департаменту страхового регулювання та нагляду в установлені законодавством строки забезпечити внесення відповідних змін до Державного реєстру фінансових установ.

3. Управлінню забезпечення діяльності Голови та членів Комісії забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг у мережі Інтернет не пізніше наступного робочого дня після його прийняття.

4. Розпорядження набирає чинності з дня його прийняття.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Максимчук О. В.

 

Голова Комісії

І. Пашко

 

Протокол засідання Комісії
від 24 січня 2019 р. N 8
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали