НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 2011 року N 2144

м. Київ

Про анулювання ліцензій на виробництво електричної енергії та на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ЗАТ "АПО" Цукровик Полтавщини"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензії АВ N 399857 на право провадження діяльності з виробництва електричної енергії та АВ N 399858 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданих ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "АГРОПРОМИСЛОВЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ" (код ЄДРПОУ 30811110, Полтавська обл., Шишацький район, с. Яреськи, вул. Новаторів, буд. 24).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали