Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про анулювання ліцензій, виданих КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.04.2018 р. N 589

Київ

Про анулювання ліцензій, виданих КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА"

Відповідно до пункту 1 частини другої (Закон N 222-VIII), частини шостої статті 16 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII):

1. Анулювати на підставі заяви ліцензіата видані відповідно до розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 вересня 2017 року N 1144 "Про видачу ліцензій КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" (Розпорядження N 1144) та від 19 вересня 2017 року N 1153 "Про видачу ліцензії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" (Розпорядження N 1153) (ідентифікаційний код 39607507, місцезнаходження: 03134, м. Київ, вул. Симиренка, будинок 17) ліцензії:

на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях, когенераційних установках, та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), крім виробництва теплової енергії за нерегульованим тарифом;

на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, крім транспортування теплової енергії за нерегульованим тарифом;

на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, крім постачання теплової енергії за нерегульованим тарифом.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.

 

Голова

В. Кличко

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали