НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 8 червня 2012 року N 202

м. Київ

Про анулювання ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданої ПАТ "Укртранснафта"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 (Положення N 1073/2011), та на підставі заяви ліцензіата про анулювання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

Анулювати ліцензію серії АВ N 578275 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), ліцензію серії АВ N 578276 на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та ліцензію серії АВ N 578277 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, виданих Публічному акціонерному товариству "Укртранснафта" (код ЄДРПОУ 31570412, м. Київ, вул. Кутузова, буд. 18/7).

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали