Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про анулювання ліцензії

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 січня 2019 року N 2

Про анулювання ліцензії

Керуючись вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон) наказую:

1. На підставі пункту 8 частини другої статті 16 Закону (Закон N 222-VIII) анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України:

1.1. Товариства з обмеженою відповідальністю "МІКОТОН-АГЛІКОН" (ЄДРПОУ 32137981) ліцензія від 19.01.2012 N 19 з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, згідно Акту про відмову Товариства з обмеженою відповідальністю "МІКОТОН-АГЛІКОН" у проведенні планової перевірки додержання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами (Постанова N 446) від 29.12.2018 N 167/18-1;

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вакараша В. М.

 

Міністр

О. Семерак
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали