Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про анулювання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом N 8953, виданої ТОВ "Телесистеми України"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 7 травня 2019 року N 222

Про анулювання ліцензії на користування радіочастотним ресурсом N 8953, виданої ТОВ "Телесистеми України"

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 38 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Анулювати ліцензію від 25.04.2017 N 8953 на користування радіочастотним ресурсом України, видану товариству з обмеженою відповідальністю "Телесистеми України" (34726705, м. Київ) на підставі акта про чинення перешкод, які не дають здійснювати перевірку в повному обсязі від 16.04.2019 N 39/пос/13-1.

2. УДЦР у семиденний строк в установленому порядку подати необхідні матеріали для прийняття НКРЗІ рішення про анулювання дозволів на експлуатацію згідно з пунктом 1 частини другої та частиною четвертою статті 45 Закону України "Про радіочастотний ресурс України".

3. Департаменту державного нагляду в установленому порядку вручити або надіслати ліцензіату примірник N 2 цього рішення.

4. Департаменту ліцензування в установленому порядку внести до реєстру виданих ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України запис про дату та номер цього рішення.

5. Департаменту забезпечення діяльності:

- надати УДЦР копію цього рішення для використання у роботі;

- оприлюднити це рішення шляхом його опублікування в офіційному друкованому бюлетені та у десятиденний термін після набрання ним чинності - шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

 

Голова НКРЗІ

О. Животовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали