Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ТОВ "КУА "ЄВРОПА"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 17 травня 2019 року N 265

Про анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ТОВ "КУА "ЄВРОПА"

За підсумками розгляду заяви та документів (вх. Комісії N 22/1905-АП від 25.04.2019 р.), поданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОПА" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) на анулювання ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) відповідно до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Комісії від 23 липня 2013 року N 1281 (Умови N 1281), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 12 вересня 2013 року за N 1576/24108 (зі змінами), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Анулювати ліцензію на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), видану на підставі рішення Комісії N 287 від 05.04.2012 р. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОПА" (04116, м. Київ, вулиця Старокиївська, будинок 10-и, офіс 102, ідентифікаційний код юридичної особи 32851019), на підставі заяви про анулювання ліцензії.

2. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів та оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії протягом п'яти робочих днів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

 

Т. в. о. Голова Комісії

Д. Тарабакін

 

Протокол засідання Комісії
від 17 травня 2019 р. N 30
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали