Додаткова копія: Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії, виданої ТОВ "СОЛАР ГРІН ЛАЙН"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 3 липня 2018 року N 626

м. Київ

Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії, виданої ТОВ "СОЛАР ГРІН ЛАЙН"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, видану ТОВ "СОЛАР ГРІН ЛАЙН" (код ЄДРПОУ 41939046) відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 березня 2018 року N 291 (Постанова N 291), у зв'язку з несплатою за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII).

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали