Додаткова копія: Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії, виданої ТОВ "КАРПАТЕНЕРГОТРАНС"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 19 березня 2019 року N 357

м. Київ

Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії, виданої ТОВ "КАРПАТЕНЕРГОТРАНС"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Анулювати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії, видану ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРПАТЕНЕРГОТРАНС" (код ЄДРПОУ 39939623) відповідно до постанови НКРЕКП від 08 серпня 2017 року N 1007 (Постанова N 1007), на підставі Акта від 13 березня 2019 року N 75 про документальне підтвердження факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про оборону України", та (або) дії яких створюють умови для виникнення воєнного конфлікту, застосування воєнної сили проти України.

2. Ця постанова набирає чинності через тридцять календарних днів з дня її прийняття.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали