НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 2011 року N 2145

м. Київ

Про анулювання ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої АТВТ "ГІЛЄЯ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензію АБ N 220964 на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, видану АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ВІДКРИТОГО ТИПУ "ГІЛЄЯ" (код ЄДПРОУ 00372173, Миколаївська обл., м. Первомайськ, бульвар Миру, буд. 4).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали