НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 листопада 2011 року N 2200

м. Київ

Про анулювання ліцензії з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії КП "ФАСТІВТЕПЛОМЕРЕЖА"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Анулювати на підставі заяви ліцензіата ліцензію АВ N 345146 на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), видану КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ФАСТІВТЕПЛОМЕРЕЖА" (код ЄДРПОУ 05387624, Київська область, м. Фастів, вул. Семена Палія, буд. 9).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали