Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній

ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 травня 2019 року N 603

Про анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній

Відповідно до частини четвертої статті 94 Повітряного кодексу України ( N 3393-VI), Положення про Державну авіаційну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2014 р. N 520 (Постанова N 520), пункту 1.9, абзацу другого пункту 3.1 та пункту 3.4 Авіаційних правил України "Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній", затверджених наказом Державіаслужби від 24 жовтня 2014 р. N 686, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 листопада 2014 р. за N 1440/26217 (із змінами), заяви ТзОВ "Авіакомпанія "Атласджет Україна" (вих. N 195-КВ від 14.05.2019) наказую:

1. Анулювати права ТзОВ "Авіакомпанія "Атласджет Україна" на експлуатацію повітряних ліній:

Запоріжжя - Анталія (Турецька Республіка) - Запоріжжя (частота рейсів: необмежена);

Київ - Анталія (Турецька Республіка) - Київ (частота рейсів: необмежена);

Львів - Анталія (Турецька Республіка) - Львів (частота рейсів: необмежена);

Харків - Анталія (Турецька Республіка) - Харків (частота рейсів: необмежена)

для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію - не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць.

2. Департаменту авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва забезпечити направлення рекомендованим листом ТзОВ "Авіакомпанія "Атласджет Україна" копії цього наказу в день його видання.

3. ТзОВ "Авіакомпанія "Атласджет Україна" протягом 5 робочих днів з дня отримання цього наказу повернути до Державіаслужби документи про права на експлуатацію повітряних ліній, зазначені в пункті 1 цього наказу.

 

Голова Державіаслужби

О. Більчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали