ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2012 р. N 782

Київ

Про асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів та благоустрій

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 19 Закону України "Про автомобільні дороги", ст. 21 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Державних будівельних норм України ДБН 360-92** "Містобудування. Планування та забудова міських і сільських поселень", ДБН В. 2.3-5-2001 "Споруди транспорту. Вулиці і дороги населених пунктів", постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" (Постанова N 40) (із змінами), рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про Правила благоустрою міста Києва", з метою відновлення покриття міжквартальних проїздів, прибудинкових територій та їх благоустрою (враховуючи їх незадовільний стан) та поліпшення умов проживання мешканців міста Києва, у межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити в 2012 році виконання робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів та благоустрій житлової забудови м. Києва.

2. Визначити замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, комунальну корпорацію "Київавтодор".

3. Районним в м. Києві державним адміністраціям за участю Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних комунальних підприємств "Шляхово-експлуатаційних управлінь по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них", що входять до складу комунальної корпорації "Київавтодор", у двотижневий термін з дня виходу цього розпорядження провести комісійні обстеження ділянок виконання робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів та благоустрою житлової забудови м. Києва з визначенням обсягів робіт та складанням дефектних актів, які подати до комунальної корпорації "Київавтодор" для складання програми з виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Комунальній корпорації "Київавтодор":

4.1. Узагальнити надані дефектні акти та скласти загальну програму з виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, і подати її на затвердження у встановленому порядку.

4.2. Забезпечити складання кошторисів та провести їх державну експертизу на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4.3. Забезпечити виконання робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів та благоустрій житлової забудови м. Києва у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

5. Фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснити за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті України на 2012 рік (Закон N 4282-VI) для здійснення м. Києвом функцій столиці за кодом програмної класифікації видатків 3501230 "Здійснення містом Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" в сумі 155000,00 тис. грн.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали