РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 18 вересня 1925 р.

Харків

Про аспірантів при кабінетах науково-судової експертизи

Постанова втратила чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 22 серпня 1950 року N 2563) (Постанова N 2563)

Щоб доповнити кадри робітників краєвих кабінетів науково-судової експертизи науковими робітниками, шляхом спеціяльної підготовки осіб, що набули вищу фахову освіту, - Рада Народніх Комісарів УСРР постановила:

1. Встановити при Харківськім, Київськім і Одеськім краєвих кабінетах науково-судової експертизи посади аспірантів, по три чоловіка в кожному.

2. Аспірантів приймають по конкурсу директори кабінетів із числа осіб, що набули фахову вищу освіту, і затверджує їх Народній Комісар Юстиції.

Правила конкурсу встановлює Народній Комісаріят Юстиції, погодивши цю справу з Народнім Комісаріятом Освіти.

3. Реченець аспірантури встановлюється трьохрічний.

4. Аспіранти одержують винагороду за свою працю в кабінетах у розмірі ставки, встановленої для техніків, що працюють при кабінетах.

5. Правила проходження аспірантури встановлює Народній Комісаріят Юстиції, погодивши їх з Народнім Комісаріятом Освіти.

6. Аспіранти, пройшовши аспірантуру, як що відповідні органи визнали її за вдовольняючу, одержують у встановленому на це загальному порядкові кваліфікацію вченого судового лаборанта.

7. Після закінчення аспірантури особи, що її проходили, мусять прослужити в кабінетах науково-судової експертизи в своєму фаху найменше три роки.

Увага. Відступати від цього правила можна тільки з дозволу Народнього Комісара Юстиції.

 

Заст. Голови Ради
Народніх Комісарів УСРР

СЕРБИЧЕНКО

За Керуючого Справами Ради
Народніх Комісарів УСРР

ЯВОРСЬКИЙ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали