Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва станції катодного захисту газопроводів від корозії товариства з обмеженою відповідальністю "СТОЛИЦЯ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.02.2018 р. N 175

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва станції катодного захисту газопроводів від корозії товариства з обмеженою відповідальністю "СТОЛИЦЯ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "СТОЛИЦЯ" (лист від 07 червня 2017 року N 26) та протокол загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю " СТОЛИЦЯ " від 27 квітня 2017 року N 27-04/17, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз" станцію катодного захисту газопроводів від корозії товариства з обмеженою відповідальністю "СТОЛИЦЯ" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених договором на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 21 квітня 2006 року (зі змінами), укладеним між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та Головним управлінням комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі станції катодного захисту газопроводів від корозії, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
08.02.2018 N 175

Станція катодного захисту газопроводів від корозії товариства з обмеженою відповідальністю "СТОЛИЦЯ", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається у володіння і користування публічному акціонерному товариству "Київгаз"

Назва об'єкта, адреса розташування

Рік побудови

Вартість об'єкта передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

Станція катодного захисту газопроводів від корозії (СКЗ) на вул. Митрополита Василя Липківського, 13

2016

319375,06

 

Виконуючий обов'язки
керівника апарату

Л. Верес
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали