Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплових мереж ОСББ "БУДСЕРВІС"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2018 р. N 1438

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплових мереж ОСББ "БУДСЕРВІС"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ОСББ "БУДСЕРВІС" (лист від 04 вересня 2017 року N 13-м) та протокол загальних зборів ОСББ "БУДСЕРВІС" від 14 липня 2017 року N 2, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1) Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" теплові мережі ОСББ "БУДСЕРВІС" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

П. Пантелеєв

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
09.08.2018 N 1438

Теплові мережі ОСББ "БУДСЕРВІС", які безоплатно приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюються на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Назва мережі та адреса розташування

Довжина теплових мереж у двотрубному вимірі, пог. м

Діаметр труб, мм

Кількість теплових камер

Рік побудови

Вартість об'єктів передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

ЦО

ГВП

ЦО

ГВП

Теплові мережі від зовнішньої стінки ТК-104-1/А до зовнішньої стіни житлового будинку на  вул. Васильківській, 53-а

12,0

-

2 Ж 89

-

-

1997

19295,00

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали