Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж зовнішнього освітлення ПрАТ "НЕО ВІТА"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2019 р. N 716

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж зовнішнього освітлення ПрАТ "НЕО ВІТА"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ПрАТ "НЕО ВІТА" (лист від 18 лютого 2019 року N 50), протокол засідання наглядової ради ПрАТ "НЕО ВІТА" від 01 грудня 2018 року, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення ПрАТ "НЕО ВІТА" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі інженерних мереж зовнішнього освітлення, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Виконувач
обов'язків голови

М. Поворозник

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
19.04.2019 N 716

Інженерні мережі зовнішнього освітлення ПрАТ "НЕО ВІТА", які безоплатно приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюються на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло"

Назва об'єкта та адреса розташування

Електромережі (марка, довжина, км), канали (марка, довжина, км), колодязі (марка, кількість, шт.)

Опори зовнішнього освітлення (тип, назва, кількість, шт.), кронштейни (тип, назва, кількість, шт.)

Світильники (тип, назва, кількість, шт.), лампи (тип, назва, кількість, шт.)

Рік побудови

Вартість об'єкта передачі (ринкова), грн (без ПДВ)

Інженерні мережі зовнішнього освітлення вул. Березневої на ділянці від вул. Каунаської до вул. Віфлеємської та вул. Віфлеємської на ділянці від вул. Березневої до просп. Соборності у Дніпровському районі м. Києва

Кабель ВВГ 3 х 2,5 - 0,192 км
Провід самоутримний AsXSn 4 х 25 - 1,731 км

Опора металева оцинкована h = 8 м "Galaxie P8" - 48 шт.
Оголовок однорожковий (1000 х 1500) - 48 шт.

Світильник ЖКУ-150 "Ambar 2" - 48 шт.
Лампа ДНаТ 150 - 48 шт.

2018

1082286,08

Усього:

1082286,08

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали