Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва каналізаційної мережі ПП "ІНВЕСТБУД"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.10.2019 р. N 1837

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва каналізаційної мережі ПП "ІНВЕСТБУД"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення ПП "ІНВЕСТБУД" (лист від 07 серпня 2019 року N 25), протокол установчих зборів Приватного Підприємства "ІНВЕСТБУД" від 25 червня 2019 року N 14, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння і користування ПрАТ "АК "Київводоканал" каналізаційну мережу ПП "ІНВЕСТБУД" у межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 нього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
18.10.2019 N 1837

Каналізаційна мережа ПП "ІНВЕСТБУД", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передається у володіння і користування ПрАТ "АК "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Рік побудови

Діаметр труб, мм

Довжина, м

Кількість колодязів, шт.

Матеріал труб

Середня глибина, м

Вартість об'єкта передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

Каналізаційна мережа від житлового будинку N 91/29 на вул. Оноре де Бальзака (перекладка)

2018

225

33,9

2

ПЕ 100 SDR 17

3,0

116100,00

Всього:

116100,00

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали