Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.11.2019 р. N 2045

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Жнтлоінвестбуд-УКБ" (лист від 01 жовтня 2019 року N 114/4680), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" теплову мережу комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплової мережі, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
26.11.2019 N 2045

Теплова мережа комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ", яка безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюється на праві господарського відання за КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Назва об'єкта та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина теплових мереж у двотрубному вимірі (пог. м)

Кількість камер

Рік вводу в експлуатацію

Вартість об'єктів передачі (ринкова вартість), грн (без ПДВ)

ЦО

ГВП

ЦО

ГВП

Теплова мережа ЦО Т1, Т2 від ТК-103/1-3 (існуюча) до будівлі ІТП у провулку Платонівському

2Ж57/125

 -

44,1

-

-

2017

73100,00

 

Директор Департаменту
комунальної власності м. Києва

А. Ґудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали