Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва каналізаційної мережі АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.06.2019 р. N 996

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва каналізаційної мережі АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080), враховуючи звернення АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" (лист від 20 лютого 2019 року N 224/1), протокол засідання Наглядової ради АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ" від 06 лютого 2019 року N 7, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал" каналізаційну мережу АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ", в межах та на умовах, визначених угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), укладеною між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі каналізаційної мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Слончака В. В.

 

Голова

В. Кличко

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
03.06.2019 N 996

Каналізаційна мережа АТ "ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ", що безоплатно приймається до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передається у володіння та користування ПрАТ "АК "Київводоканал"

Назва об'єкта та адреса розташування

Діаметр труб, мм

Довжина, м

Кількість колодязів

Матеріал труб

Середня глибина

Рік побудови

Вартість об'єкта передачі (ринкова), грн (без ПДВ)

Каналізаційна мережа від К1-1 до К1-7 (винесення з-під плями забудови) на вул. Митрополита Василя Липківського, 37-г (літера У)

Д 400

210,4

10

ПЕ100
SDR17

2,9

2018

1041912,00

 

Директор Департаменту комунальної
власності м. Києва

А. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали