ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2011 р. N 2144

Київ

Про безоплатне використання спортивних споруд та приміщень загальноосвітніх закладів дитячо-юнацькими спортивними школами комунальної власності територіальної громади міста Києва

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про фізичну культурі і спорт", "Про позашкільну освіту", міської комплексної цільової програми "Київ-спортивний: 2011 - 2015 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради N 7/5394 від 17.02.2011 (Програма N 7/5394), та з метою розвитку фізичної культури та спорту, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з управліннями освіти районних в місті Києві державних адміністрацій з метою забезпечення необхідних умов для проведення навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах комунальної власності територіальної громади міста Києва:

1.1. Надавати першочергово на безоплатній основі в позаурочний час спортивні споруди та приміщення загальноосвітніх закладів для проведення навчально-тренувальних занять з вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальної власності територіальної громади міста Києва.

1.2. Під час проведення навчально-тренувального процесу дитячо-юнацькими спортивними школами заборонити загальноосвітнім навчальним закладам надавати в оренду іншим організаціям та установам спортивні і тренувальні зали, спортивні майданчики та плавальні басейни.

2. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в місячний термін укладання необхідних угод про співпрацю між дитячо-юнацькими спортивними школами комунальної власності територіальної громади міста Києва та загальноосвітніми закладами.

3. Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання цього розпорядження.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали