МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 серпня 2017 року N 578

Про безоплатну передачу майна з балансу Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" на баланс Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.98 N 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"; на підставі протоколу від 29.08.2017 N 211 засідання Постійної комісії, створеної наказом Міненерговугілля від 17.06.2014 N 450 "Про затвердження Положення про Постійну комісію щодо розпорядження державним майном, що належить до сфери управління Міненерговугілля, та майном господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, та складу Постійної комісії" (Положення N 450) (зі змінами); враховуючи клопотання Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" (лист від 01.08.2017 N лк-11), наказую:

1. Голові ліквідаційної комісії Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" (Дробот С. А.) безоплатно передати з балансу товариства на баланс Міненерговугілля, в установленому законодавством порядку, основні засоби у кількості 180 інвентарних об'єктів, загальною первісною вартістю 911844,22 (дев'ятсот одинадцять тисяч вісімсот сорок чотири) гривні 22 копійки, згідно з додатком 1 до цього наказу.

2. Утворити комісію з передачі майна з балансу Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України" на баланс Міністерства енергетики та вугільної промисловості (далі - Комісія) для передачі основних засобів, зазначених у додатку 1* до цього наказу, на баланс Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та затвердити її склад згідно з додатком 2*.


* Не наводиться.

3. Комісії в установленому законодавством порядку здійснити передачу відповідного майна за актом приймання-передачі, який надати Міністерству енергетики та вугільної промисловості на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра А. Корзуна.

 

Міністр

І. Насалик
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково.
RSS канали